Ukoliko imate pitanja ili želite saradnju, posetite nas i upoznajte stručnog i pouzdanog auto-saradnika

Prodaja delova

+381 (21) 66 23 007
+381 (21) 529 278
+381 (63) 561 562

delovi@triomotors.rs

Prodaja vozila

+381 (21) 63 985 10
+381 (65) 34 999 00
+381 (69) 34 999 00

vozila@triomotors.rs

Servis vozila

+381 (21) 250 4000
+381 (21) 504 441
+381 (69) 504 44 11

servis@triomotors.rs

ISUZU servis

+381 (21) 250 4008
+381 (62) 573 986
+381 (62) 521 606

isuzu.servis@triomotors.rs

Dodatna oprema

+381 (21) 250 4004

info@triomotors.rs

Nabavka

+381 (69) 50 05 140
+381 (21) 47 20 956

nabavka@triomotors.rs

Logistika

+381 (21) 250 4000
+381 (69) 34 99 311

logistika@triomotors.rs

Transport

+381 (21) 250 4000
+381 (62) 506 818

transport@triomotors.rs

Uprava

+381 (21) 250 4008

office@triomotors.rs

Finansije

+381 (21) 521 966
+381 (21) 47 20 956

finansije@triomotors.rs

Marketing

+381 (21) 250 4003

marketing@triomotors.rs

Rent-a-car

+381 (21) 250 4004

info@triomotors.rs

Send this to a friend